Polytron OFI 040 SC/APC 40 mtr. Optische Indoor Kabel

Niet op voorraad
SKU
POL.9256190
€ 45,96 € 37,98

Indien op voorraad, binnen 2 werkdagen verzonden

12 maanden garantie op al onze producten

14 dagen bedenktijd na ontvangst van bestelling

Fibre optic kabel

Fibre optic kabel afgemonteerd met SC/APC connectoren en een kabellengte van 40 meter. Het betreft hier een single mode kabel met een LSZH-buitenmantel.

Specificaties:

  • LSZH halogeen-vrij
  • Kabel type G657A
  • Buigradius > 30 mm
Meer informatie
Merk Polytron