Polytron OFO 015 SC/APC 15 mtr. Optische Outdoor Kabel 2C

Niet op voorraad
SKU
POL.9256260
€ 76,96 € 63,60

Indien op voorraad, binnen 2 werkdagen verzonden

12 maanden garantie op al onze producten

14 dagen bedenktijd na ontvangst van bestelling

Fibre optic kabel 2 fibers voor buitengebruik

Fibre optic kabel afgemonteerd met SC/APC connectoren en een kabellengte van 15 meter. Het betreft hier een single mode kabel met 2 fibers en een PE-buitenmantel. Door de PE-buitenmantel is het een direct burial kabel, dit houd in dat deze zonder bescherming in de grond kan worden geplaatst.

Specificaties:

  • PE-buitenmantel
  • Kabel type G657A
  • Kabel diameter 5,9 mm
Meer informatie
Merk Polytron