Inverto IDLP-USS200-CUO10-8P Dual Unicable Casc Switch op=op
De Inverto IDLP‑USS200‑CUO10‑8P is een Dual Unicable cascade switch die is ontworpen voor gebruik in satelliet‑ontvangstinstallaties met Unicable/Jess systemen. De switch maakt het mogelijk om signalen van één LNB te verdelen over meerdere Unicable‑uitgangen, zodat meerdere tuners of ontvangers via dezelfde kabels onafhankelijk van elkaar kunnen worden aangesloten.
De cascade‑functionaliteit betekent dat meerdere switches in serie kunnen worden geplaatst om het aantal aansluitpunten verder uit te breiden zonder dat extra coax‑lijnen nodig zijn. Dit maakt het systeem geschikt voor appartementen, wooncomplexen of andere installaties waar veel ontvangers centraal van satellietsignaal moeten worden voorzien.
De switch ondersteunt Unicable‑signaaldistributie volgens de relevante specificaties en biedt een stabiele verdeling van het satelliet‑RF‑signaal naar maximaal acht ontvangers, wat flexibiliteit geeft bij het ontwerpen van coax‑distributienetwerken.
| Merk | Inverto |
|---|
