PPC EX6-51WSNT Compressie F-connector Aqua-tight tbv 7mm
Dit is een compressie F‑connector voor satelliet‑ en tv‑installaties. Hij is ontworpen om een coaxkabel met een buitendiameter van ongeveer 7 mm (zoals RG‑6‑achtige kabels) stevig en betrouwbaar af te werken naar een F‑connector‑aansluiting.
Wat het bijzonder maakt
- Aqua‑tight uitvoering: er zit een geïntegreerde waterdichte afdichting in de connector, waardoor vocht en regen minder kans krijgen om de verbinding te bereiken. Dit is handig voor buitengebruik bij gevelmontage of op een schotel.
- Compressie‑montage: de connector wordt met een compressietang geperst op de kabel, wat zorgt voor een mechanisch sterke en elektrisch stabiele verbinding met goede RF‑prestatie.
- Geschikt voor 75 Ω systemen, zoals satelliet‑TV, DVB‑C of kabelmodem‑installaties.
Je gebruikt deze connector om een coax‑kabel netjes af te werken voordat je deze aansluit op een satellietontvanger, splitter, LNB, multiswitch of wandvoud. Je hebt een goede compressietang nodig (bijvoorbeeld een VT‑300 of vergelijkbaar) om de aansluiting te maken.
| Merk | PPC |
|---|
