Global Invacom 3.0-150 FC/PC OpticalFibre cable 150m

Global Invacom F700330 3.0-150 FC/PC OpticalFibre cable 150m
Niet op voorraad
SKU
GI.F700330
€ 109,00 € 90,08

Indien op voorraad, binnen 2 werkdagen verzonden

12 maanden garantie op al onze producten

14 dagen bedenktijd na ontvangst van bestelling

Global Invacom F700330 3.0-150 FC/PC OpticalFibre cable 150m

3mm steel armoured single mode fibre optic cable
UV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH 
operating temp -40ºC….+60ºC

Meer informatie
Merk Global Invacom