Global Invacom CleanCore op=op
De CleanCore van Global Invacom is een gespecialiseerde reinigingstool voor glasvezelconnectoren die wordt gebruikt in satelliet- en communicatiesystemen. Het product is ontworpen om stof, vuil en andere verontreinigingen effectief te verwijderen van ferrules en connectoruiteinden, waardoor een optimale signaaloverdracht wordt gewaarborgd.
De tool is geschikt voor onder andere FC/PC-connectoren en wordt toegepast bij installatie- en onderhoudswerkzaamheden van glasvezelverbindingen. Door regelmatige reiniging wordt signaalverlies verminderd en worden storingen in RF- en satellietcommunicatiesystemen voorkomen.
De CleanCore is compact, gebruiksvriendelijk en geschikt voor professioneel gebruik in telecom-, broadcast- en satelliettoepassingen.
| Merk | Global Invacom |
|---|
